Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğünden Fakültemize Ziyaret

08 Haziran 2022 Çarşamba

Giresun Üniversitesi Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğü yönetimi, faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla, 8 Haziran 2022 Çarşamba günü fakültemizi ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Koordinatör Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz GENÇ, Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR ve Öğr. Gör. Burcu AKKAYA ile Öğr. Gör. Ayben GÜL; fakültemiz öğretim elemanlarıyla bir araya geldiler.

Üniversitemiz öğretim elemanlarına; ulusal ve uluslararası destek programları ve güncel çağrı duyuruları hakkında farkındalık yaratmak amacıyla Bilgilendirme Toplantıları ve ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ifade eden Koordinatör Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç, Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğünün kuruluş amacı, yapısı, faaliyetleri ve ileride gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 
Ziyaretlerde; Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Rahman ÇAKIR, Öğr. Gör. Burcu AKKAYA ve Öğr. Gör. Ayben GÜL ise ulusal ve uluslararası destekler ve hibe çağrılarına yönelik bilgi verdiler. Fakülte dekanımız Prof. Dr. Ayşegül ÇEBİ gerçekleştirilen ziyareti önemli bulduğunu dile getirerek öğretim elemanlarının projeler konusunda desteklenmesi hususundaki çabalarından ötürü koordinatörlüğe teşekkür etti.

Yapılan bilgilendirme toplantıları, öğretim elemanlarının başvuru yapabileceği proje önerilerine ilişkin fikir alışverişi ile son buldu.