Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 22.01.2019
Hızlı Bağlantılar
  •  
04.12.17 | 13:33 zaman: 1 Yıl

Fakültemiz İle Piraziz İsmail YÜCEL M.T.A.L Arasında Protokol

 

Fakültemiz ile İsmail YÜCEL M.T.A arasında protokol imzalandı. 24 Kasım Öğretmenler günü haftasında Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Enver SARI Piraziz İsmail YÜCEL M.T.A.L. yi ziyaret etti.

Okul müdürü Süleyman ÖZTÜRK 'İlçemizde bulunan Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim görevlileri ve son sınıf öğrencilerinden okulumuzda uygulanan 'Beslenme Dostu Okul Projesi' kapsamında üç yıldır destek görmekteyiz. Hemşirelik ve Ebelik Bölümü son sınıf öğrencileri okulumuzda Halk Sağlığı derslerinin uygulama eğitimi yapıyorlar. Öğrencilerimize sağlıklı ve dengeli beslenme, vitaminler, obezite, hijyen, bulaşıcı hastalıklar, diyabet gibi birçok konuda eğitim veriyorlar. Bizler de okulumuzun Mesleki ve Teknik Lise olması dolayısı ile Atölye ve Meslek dersi öğretmen ve öğrencilerimizle fakültemize teknik alanda ihtiyaç duydukları desteği sağlıyoruz. İstedik ki geleneksel hale getirdiğimiz bu eğitim ve yardımlaşma anlayışımızı sosyal ve kültürel alana da taşıyarak protokol ile taçlandıralım. Sayın hocamıza okulumuza yapmış olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.' dedi.

Dekanımız Prof. Dr. Enver SARI ise Fakülte ihtiyaç duyulan her konuda eğitim vereceklerini belirterek okul müdürlüğünün nazik daveti ve misafirperverliğine teşekkür etti. Karşılıklı imzalanan protokol İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlık onayı ile 01/12/2017 tarihinde yürürlüğe girmiş oldu.