Buradasınız :
Türkçe
English
Çarşamba, 20.06.2018
Hızlı Bağlantılar
  •  
30.05.16 | 10:24 zaman: 2 Yıl

Ufka Yolculuk Hadis Yarışmasında Fakültemiz Personeli Ödül Aldı

 

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu’nun birlikte düzenlediği, Giresun’da Çotanak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü‘nün organize ettiği Ufka Yolculuk – 4 Hadis Bilgi Yarışması’nda Giresun ilinde dereceye girenler için ödül töreni düzenlendi.

C kategorisinde birinci olan Fakültemiz personelinden Bilgisayar İşletmeni Gülcan KAVUT da ödüle layık görüldü. Kendisini tebrik ediyoruz.

13 Mayıs 2016 Cuma günü Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu’nda tertip edilen program, Kuran’ı Kerim tilavetiyle başladı. Kulüp başkanı Fatih Yüksek’in selamlama konuşmasından sonra Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Yakup Civelek’in “Hadisin önemi ve üzerine oynanan oyunlara dikkat etmeliyiz” temalı konuşmasından sonra ödüller verildi.

A B ve C kategorilerinde ilk 10’a girenlere para altın kitap plaket hediyeleri verildi. Program, Giresun İmam Hatip Ortaokulu ilahi korosunun verdiği konserle tamamlandı. Programa çok sayıda protokol üyeleri, yarışmacılar ve vatandaşların iştirak ettiği bildirildi.